Choď na obsah Choď na menu
 


Najlepší zlatokop SAZ 2012, kat. muži - Džugy


Majstrovstvá ČR a SR  2012, Nový Knín


1. miesto päťčlenné družstvá - Marika
1. miesto päťčlenné družstvá - Džugy
1. miesto päťčlenné družstvá - Coly
1. miesto päťčlenné družstvá - Mažo
1. miesto trojčlenné družstvá - Marika
1. miesto trojčlenné družstvá - Coly
1. miesto trojčlenné družstvá - Mažo
2. miesto muži - Mažo
 

Majstrovstvá Európy 2012, Himos, Fínsko

3. miesto päčlenné družstvá - Mažo
3. miesto národné tímy - Mažo
 

Majstrovstvá Británie 2012

3. miesto tripan - Džugy


Majstrovstvá Škótska 2012


1. miesto muži - Džugy
 



Najlepší zlatokop SAZ 2011, kat. juniori - Zuzka


Najlepší zlatokop SAZ 2011,
kat. muži - Džugy


Majstrovstvá sveta 2011, Zlotoryja, Poľsko

1. miesto juniori - Zuzka


Majstrovstvá SR a ČR 2011, Zlatá Baňa


1. miesto deti - Xaver
1. miesto juniori - Zuzka
1. miesto dvojčlenné družstvá - Džugy
1. miesto dvojčlenné družstvá - Mažo
1. miesto nočné ryžovanie - Coly
2. miesto juniori - Ivan
2. miesto muži - Coly
3. miesto trojčlenné družstvá - Marika (Trojstopári)
3. miesto trojčlenné družstvá - Coly (Trojstopári)
3. miesto trojčlenné družstvá - Ivan (Trojstopári)
 



Majstrovstvá ČR a SR 2010, Zlaté Hory


1. miesto muži - Coly
3. miesto ženy - Marika
3. miesto juniori - Ivan


Majstrovstvá Poľska 2010, Zlotoryja

1. miesto 5-členné družstvá - Zuzka
1. miesto 5-členné družstvá -  Džugy 
1. miesto 5-členné družstvá - Paly 
2. miesto juniori - Zuzka
2. miesto 3-členné družstvá - Zuzka
2. miesto 3-členné družstvá - Džugy
2. miesto 3-členné družstvá - Paly
3. miesto 3-členné družstvá - Lenka
3. miesto 3-členné družstvá - Coly
3. miesto 3-členné družstvá - Ivan
3. miesto 2-členné družstvá - Mažo
 



Najlepší zlatokop SAZ 2009, kat. muži -  Zuzka


Najlepší zlatokop SAZ 2009,
kat. muži - Džugy

 
Majstrovstvá Holandska 2009, Poeldijk


1. miesto juniori - Zuzka
1. miesto deti - Zuzka
2. miesto klondike  - Paly
2. miesto trojčlenné družstvá - Mažo
3. miesto open - Džugy
3. miesto batea - Džugy


Majstrovstvá sveta 2009, Biella,Taliansko


1. miesto deti - Ivko
3. miesto juniori - Ivko


Majstrovstvá ČR a SR 2009, Zlaté Hory

1. miesto deti - Ivko


Majstrovstvá Poľska 2009, Zlotoryja

1. miesto deti - Ivko
1. miesto juniori - Zuzka
1. miesto dvojčlenné družstvá - Džugy
1. miesto päťčlenné družstvá - Džugy
2. miesto muži - Coly
2. miesto trojčlenné družstvá - Ria
2. miesto trojčlenné družstvá - Coly
2. miesto trojčlenné družstvá - Ivko


Majstrovstvá Dolného Rakúska 2009, Unterwaltersdorf


2. miesto juniori - Zuzka
3. miesto muži - Džugy
3. miesto trojčlenné družstvá - Coly
3. miesto trojčlenné družstvá - Ivko
 



Najlepší zlatokop SAZ 2008, kat. muži - Džugy


Majstrovstvá Holandska 2008, Poeldijk

1. miesto open - Džugy
3. miesto batea - Coly
3. miesto tripan - Džugy


Majstrovstvá sveta 2008, Navelgas, Španielsko

2. miesto národný tím - Džugy
2. miesto dvojčlenné družstvá - Džugy
3. miesto trojčlenné družstvá - Džugy


Majstrovstvá SR a ČR 2008, Slovenský raj - Ďurkovec


1. miesto muži - Džugy
1. miesto juniori - Zuzka
1. miesto deti - Ivan
1. miesto päťčlenné družstvá - Lenka
1. miesto päťčlenné družstvá - Zuzka
1. miesto päťčlenné družstvá - Coly
1. miesto päťčlenné družstvá - Džugy
1. miesto päťčlenné družstvá - Paly
2. miesto trojčlenné družstvá - Zuzka
2. miesto trojčlenné družstvá - Džugy
2. miesto trojčlenné družstvá - Paly


Majstrovstvá Poľska 2008, Zlotoryja


1. miesto dvojčlenné družstvá - Džugy
1. miesto dvojčlenné družstvá - Paly
3. miesto trojčlenné družstvá - Coly
3. miesto trojčlenné družstvá - Džugy
3. miesto trojčlenné družstvá - Paly
3. miesto päťčlenné družstvá - Coly
3. miesto päťčlenné družstvá - Džugy
3. miesto päťčlenné družstvá - Paly
 



Najlepší zlatokop SAZ 2007, kat. muži - Džugy


Majstrovstvá ČR a SR 2007,
Nový Knín

1. miesto trojčlenné družstvá - Zuzka
1. miesto trojčlenné družstvá - Džugy
1. miesto trojčlenné družstvá - Paly
1. miesto amatéri - Lenka
1. miesto juniori - Zuzka
 



Majstrovstvá sveta 2006, Tankawaara, Fínsko


3. miesto národný tím - Džugy
3. miesto národný tím - Paly
2. miesto juniori - Zuzka
 



Majstrovstvá ČR a SR 2005, Zlaté Hory


1. miesto trojčlenné družstvá - Coly
1. miesto trojčlenné družstvá - Džugy
1. miesto trojčlenné družstvá - Paly
1. miesto deti - Zuzka